Ogłoszenia

.Szkolenie lub wyjazd z wykładami dla pracownika PWSZ im. Witelona w Legnicy w ramach Programu Erasmus+ KA107 na Ukrainie w roku 2019/2020.
Zapraszamy pracowników zainteresowanych wyjazdem na szkolenie lub z wykładami w ramach programu Erasmus+ KA 107 na Ukrainę w roku akademickim 2019/2020 do zapoznania się z ofertą wyjazdu.
Termin zgłoszenia na wyjazd upływa 30 listopada 2019 r.
Oferta wyjazdu
                       Porozumienie o programie nauczania
.Studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ i PO WER w roku akademickim 2019/2020.
bw
Zapraszamy studentów do skorzystania z możliwości wyjazdu na studia w semestrze letnim za granicę w roku akademickim 2019/2020 w ramach programu Erasmus+ i PO WER. Wniosek o wyjazd należy złożyć do 15 listopada 2019 r.
Więcej informacji jak wyjechac na studia
.Praktyka zagraniczna w ramach Programu Erasmus+ i PO WER w roku akademickim 2019/2020.

Zapraszamy studentów do skorzystania z możliwości wyjazdu na 2 lub 3 miesięczną praktykę zagraniczną studencką lub absolwencką w okresie od czerwca do września w roku akademickim 2019/2020 w ramach programu Erasmus+ i PO WER.Wniosek o wyjazd należy zlożyć do dnia 15 listopada 2019 r.
Więcej informacji:
jak wyjechać na praktykę     
                      finansowanie wyjazd za granice dla studenta posiadajacego stypendium socjalne
                      finansowanie wyjazd za granice dla studenta niepelnosprawnego                     
                      finansowanie wyjazdu.Oferta stypendialna DAAD 2019/2020.

bw
Dostępna jest już nowa oferta stypendialna DAAD (Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej) na rok akademicki 2020/2021. DAAD to największa niemiecka organizacja szkół wyższych, wspierająca współpracę akademicką w ramach międzynarodowej wymiany studentów i naukowców. Zarówno w Niemczech jak i w Polsce DAAD znana jest jako organizacja przyznająca stypendia osobom, które chcą studiować lub prowadzić badania naukowe na niemieckich uczelniach bądź w instytucjach naukowych. 

                       Informacje o stypendium DAAD                        
                       Broszura informacyjna DAAD 

 


.Wyjazdy za granicą dla pracowników PWSZ im. Witelona w Legnicy w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

bw
Zapraszamy pracowników zainteresowanych wyjazdem na szkolenia lub z wykładami za granicę w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020 o zapoznanie się z ofertą wyjazdu.Termin zgłoszenia na wyjazdy upływa 30 listopada 2019 r.
Więcej informacji:
wyjazd pracownika na szkolenie.Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej- oferty stypendialne.

W ramach umów dwustronnych zawieranych przez polski rząd i rządy innych państw działają liczne programy stypendialne.Terminy oraz warunki zależą od kraju.Wiekszość stypendiów dotyczy studiów drugiego stopnia.
Wiecej informacji na stronie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej